Futsal team Levice
Pinerola 1994 futsal academy Bratislava

Pi 7.4.2023 19:30

Futsal team Levice4
Pinerola 1994 futsal a..5

Futsal team Levice

Pi 31.3.2023 20:30

Pinerola 1994 futsal a..8
Futsal team Levice9

Futsal team Levice

18. kolo, Pi 17.3.2023 19:30

Copyleaders Prievidza3
Futsal team Levice2

Pinerola 1994 futsal academy Bratislava

17. kolo, Pi 10.3.2023 19:30

Futsal team Levice4
Pinerola 1994 futsal a..3

MŠK MAYERSON Nové Zámky

15. kolo, Pi 3.3.2023 20:30

Futsal team Levice5
MŠK MAYERSON Nové Zámk..3

Futsal team Levice

16. kolo, So 11.2.2023 20:00

Makroteam Žilina3
Futsal team Levice6

4FSC FTVŠ UK Bratislava

13. kolo, Ut 31.1.2023 19:30

Futsal team Levice7
4FSC FTVŠ UK Bratislav..2

Futsal team Levice

14. kolo, Pi 27.1.2023 20:00

Podpor pohyb Košice2
Futsal team Levice6

Futsal team Levice

12. kolo, Pi 16.12.2022 19:00

FK Mimel Lučenec7
Futsal team Levice1

Futsal team Komárno

11. kolo, Pi 9.12.2022 19:30

Futsal team Levice9
Futsal team Komárno3

Získali sme bronz v Slovenskom pohári

Získali sme bronz v Slovenskom pohári

Po dlhých šiestich rokoch sa vrátil na palubovky Slovenský pohár.
V sobotu sme víťazstvom nad Komárnom získali bronz v obnovenej súťaži. Vyspovedali sme Pavla Gabaša, ktorý je šéftréner a športový riaditeľ,kapitána Viliama Rakicu a trénera Futsal team Levice Milana Chudého na zhodnotenie účinkovania v Slovenskom pohári.


Ako by ste zhodnotili účinkovanie v Slovenskom pohári?
Pavol Gabaš (šéftréner, športový riaditeľ):
,,Účinkovanie v Slovenskom pohári hodnotím pozitívne. V prvom rade sme splnili cieľ, ktorý sme si stanovili. V druhom rade sme odohrali kvalitné a ťažké zápasy, ktoré nás určite posunuli a posunú ďalej v našej ceste.‘‘

Koho výkon by ste vyzdvihli v rámci Slovenského pohára?
,,Kompletne celý tím vrátane toho realizačného. Každý sa snažil urobiť maximum pre tento úspech.‘‘

Kto vás svojím výkonom prekvapil a kto naopak sklamal?
,,Nikto ma vyslovene nesklamal a nikto ani neprekvapil. Realizačný tím išiel štandardne na 120% a čo sa týka výkonov na palubovke, tam sme sa vhodne dopĺňali v jednotlivých zápasoch. Keď sa niekomu nedarilo iný ho doplnil a pomohol mu.‘‘

Čo znamená pre klub zisk 3. miesta?
,,Je to veľké zadosťučinenie pre všetkých v klube. Pre vedenie, ktoré vytvára v amatérskych podmienkach profesionálne prostredie. Pre hráčov a trénerov, ktorí obetujú veľa času na tréningoch je to výsledok ich driny.  Znamená to veľmi veľa pre klub aj voči našim partnerom a ľuďom, ktorí nám veria a podporujú nás.‘‘

Keby ste mohli tak komu by ste chceli poďakovať za tento úspech?
,,Poďakovať by som chcel každému v tíme, lebo každý priložil ruku k dielu. Avšak, ak by som mal niekomu špeciálne poďakovať tak je to Miňo Chudý, a to za kopec času stráveného v hale a kus dobre odvedenej roboty v pozícii trénera.
V neposlednom rade patrí moje veľké ďakujem všetkým našim partnerom a priaznivcom za ich podporu.‘‘

______________

Ako by ste zhodnotili účinkovanie v Slovenskom pohári?
Viliam Rakica (kapitán):
,,Naše účinkovanie v pohári beriem veľmi pozitívne, pretože sme odohrali veľmi kvalitné zápasy a to hlavne doma so Zámkami a aj s Bystricou! Final four beriem ako bonus a odmenu za celý rok ako pracujeme a napredujeme!‘‘

Koho výkon by ste vyzdvihli v rámci Slovenského pohára?
,,Myslím si, že sme hrali ako mužstvo, ale keď sa pozerám tak Erik Bielik a Paľko Gabaš boli u mňa určite, ale nerád vyzdvihujem jednotlivcov, pretože toto čo sme dokázali bola tímová práca. Dole klobúk pred všetkými!‘‘

Kto vás svojím výkonom prekvapil a kto naopak sklamal?
,,Ako hovorím všetci odovzdali maximálny výkon! To tretie miesto hovorí za všetko a každý pridal niečo, bola to tímová robota!‘‘

Čo znamená pre klub zisk 3. miesta?
,,Pre klub je každá výhra, každý získaný pohár úspech. Sme rodinný klub, ktorý tu hráčov neplatí! A aj tak sa vieme rovnať s mužstvami, ktoré hráčov platia. Momentálne tu pomyselnú latku posúvame vyššie a to je, si myslím, dobrá reklama pre klub.‘‘

Keby ste mohli tak komu by ste chceli poďakovať za tento úspech?
,,Toto tretie miesto by som venoval celému vedeniu Futsal Teamu Levice, pretože to čo pre nás robia sa slovami nedá opísať! Ale v neposlednom rade aj ľudom, ktorí nám fandia. Ďakujeme!‘‘

______________

Ako by ste zhodnotili účinkovanie v Slovenskom pohári?
Milan Chudý (tréner):
 ,,Účinkovanie v Slovenskom pohári by som zhodnotil pozitívne nakoľko mužstvo malo možnosť vyskúšať si iný typ súťaže. Svk pohár je úplne iná súťaž, kde je na mužstvo vyvíjaný úplne iný tlak, pretože v takýchto zápasoch nie je priestor už na ďalší zápas, kde to môžete napraviť ako v ligovom zápase, čiže v globále či už v rámci naberania skúseností alebo z hľadiska propagácie futsalu či už v Leviciach alebo na Slovensku. Vedel by som menovať mnoho ďalších pozitív, je to pekná reklama a som veľmi rád, že sa táto súťaž prinavrátila na naše palubovky.‘‘

Koho výkon by ste vyzdvihli v rámci Slovenského pohára?
,,V každom zápase to bol niekto iný, no pozdvihol by som skôr teamovú prácu a poďakoval každému hráčovi, či už s najbohatšou minutážou, ale aj s hráčmi, čo obetovali svoju minutáž na úkor teamového úspechu a pochopili filozofiu, že sa snažíme zakladať mužstvo na nejakej báze teamworku. Ako hovorím k tomuto úspechu priložil každý jeden hráč ruku k dielu, ale jedného hráča by som vyzdvihol, určite je to Paľko Gabaš, ktorý mal vyrovnané výkony a bol osobnosť, o ktorú sa opierali výkony našich mladíkov.‘‘

Kto vás svojím výkonom prekvapil a kto naopak sklamal?
,,Všeobecne ma nikto nesklamal, prekvapil ma dôležitý bod v zápase s Novými Zámkami, kde sme v prvom polčase prehrávali 0:3 a mužstvo sa psychicky nezrútilo a dostalo sa na nohy a zápas strhlo do víťazného konca. Tu sa už ukazovala morálna sila hráčov a mentalita, ktorú sa snažíme vytvárať a od tohoto zápasu som už začal cítiť, to čo sme do mužstva chceli nastaviť, čiže neboli to len individuálne výkony, ale ako sa povie tímový duch. To sa prejavilo aj po veľkej facke v semifinále, kde sme sa psychicky nezrútili a na druhý deň sme dokázali vstať na nohy a odohrať víťazný zápas s Komárnom o 3. miesto pod veľkým tlakom, kde po takej vysokej prehre mohla prísť ako sa povie aj deka na mužstvo, no chalani sa navzájom povzbudili a správne v hlave nastavili a verili tomu cieľu, čo sme si reálne stanovili.‘‘

Čo znamená pre klub zisk 3. miesta?
,,Pre klub to znamená neskutočne veľa, keďže zrovna v roku 2013, čiže pred 10 rokmi, toto už dokázala jedna generácia, ktorej sme boli niektorí súčasťou a chceli sme, aby aj tá mladá generácia nášho mužstva toto zažila. Je to pre nás akási odmena tejto práce, čo odvádzame či už vedenia a hráči.´´

Keby ste mohli tak komu by ste chceli poďakovať za tento úspech?
,,Veľké ďakujem si zaslúži každý jeden hráč a člen nášho klubu, ale špeciálne je to určite vedenie ja som toho názoru, že každý úspech ide z hora a u nás to tak aj naozaj je. V klube máme špičkové podmienky na vysokej úrovni, začo sa chcem určite vedeniu poďakovať. Je to radosť pracovať v mužstve, keď je všetko nastavené a čo má hlavu aj pätu. V neposlednom rade sú tu ľudia, čo sa točia okolo toho denno-denne: Peter Bongya, Robko Čík, Paľko Gabaš, ale aj Vilko Rakica a v neposlednom rade je to každý jeden sponzor nášho rodinného klubu, plus naši fanúšikovia, ktorých si neskutočne vážime ‘‘


Zdroj fotogaléria:futsalslovakia.sk

Diskusia

Udalosti

Žádné nadcházející události.

Hráč mesiaca

1.

Filip Molnár 3 hlasy

2.

Erik Bielik 2 hlasy

3.

Pavol Gabaš 2 hlasy

4.

Richard Bačík 2 hlasy

5.

Martin Kúdela 2 hlasy

6.

Gabriel Švec 2 hlasy

7.

Máté Hoksz 2 hlasy

8.

Viliam Rakica 1 hlas

9.

Jozef Damian Hostinský 1 hlas

10.

Jozef Macho 1 hlas
Ján Šebo - Medzinárodná doprava TransLog Slovakia, a.s. Ján Šebo - Medzinárodná doprava Futbalshop.sk
Stamol
Mesto Levice Pizza Italy
PIZZA&Kebab BRAKAB
RVZ MONT Nitriansky samosprávny kraj Letiskové transfery Levice Záhradkársky obchod

Počet návštev: 30361
Posledných 30 dní: 1 | Posledných 7 dní: 0 | Posledný deň: 0

© 2024 Futsal team Levice | Všetky práva vyhradené | futsal.levice@gmail.com
Vytvorené službou Sklub.cz

Chcete zobraziť mobilnú verziu?

Áno Nie